ERL Solar Montaj Sistemleri

Yükleniyor

Hizmetler

Sürdürülebilirliği en üst düzeye çıkarmak

Sürdürülebilirlik, montaj sistemi tasarımı, imalat, montaj ​​ve bakım süreçlerinde temel prensibimizdir. 

Doğru analiz, doğru tasarım

Saha Analizi & Fizibilite ve Tasarım

Her proje farklıdır ve özgün bir tasarım ve projelendirmeye ihtiyaç duyar. ERL olarak öncelikle yatırım yapılacak sahanın en etkin şekilde değerlendirilebilmesi için saha analizi ve saha fizibilitesini yapıyor, bu veriler ışığında uygulama yapılacak alan için en uygun konstrüksiyonun tasarlıyoruz. 

Tasarım süreçlerimizde TSE, Eurocode 1 ve Eurocode 3 standartlarını baz alıyoruz.

Yenilikçi çözümler

Projelendirme ve Mühendislik

​Ulusal ve uluslararası standartlara göre tamamlanan tasarım sonrasında, yatırımcı talepleri, mevzuat şartları, saha testleri, statik hesaplamalar, gölgelenme analizleri, iklim ve coğrafik konum gibi sahanın özgün parametrelerine göre projelendirme ve mühendislik çözümleri üretiyoruz. 

Zamanında, projelendirildiği gibi

Uygulama ve Entegrasyon

Doğru tasarım ve mühendislik, ancak doğru uygulama ve entegrasyonla doğru sonucu verir. Sahalardaki uygulama ve entegrasyon hizmetlerini, konusunda uzman mühendislerimizle planlıyor, proje planına göre uygulanıyor, her adımda kontrol edilerek ve projelendirildiği esaslara göre tamamlıyoruz.

Uygulama sürecini, iş sağlığı ve güvenliği esaslarına bağlı, yasa ve mevzuatlara uygun, etkin proje ve tedarik yönetimi yaklaşımı ile gerçekleştiriyoruz. Bu sayede projeleriniz planlandığı gibi uygulanmakta, tedarik güvencesi sağlanarak tam zamanında tamamlanmaktadır. 

Organize süreç yönetimi

Üretim, Tedarik ve Lojistik

Grup firmamız olan ve 40 yılı aşkın süredir faaliyetlerine devam eden Erol Metal A.Ş. ile edindiğimiz sanayi ve üretim tecrübesini, teknoloji ile birleştirerek toplam 8.000 m2 alanda yüksek kalite biliciyle yerli üretim yapıyoruz. Toplam 13 Roll-Form hattı, yıllık 100.000 ton üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en donanımlı açık profil üreticisi olarak, standart ürünlerin yanında proje özgü farklı çözümlerin üretimini de gerçekleştiriyoruz. 

Müşteri ihtiyaçları, proje gereksinimleri ve coğrafi koşullar doğrultusunda en uygun kara, deniz ve hava nakliyat seçenekleri ve en uygun paketleme yöntemleri ile montaj sisteminin proje sahasına zamanında ve sağlıklı olarak ulaşmasını sağlıyoruz.

Süreklilik ve yüksek verim

Servis ve Bakım

Sistem verimliliğini ve sistemin kullanım ömrünü maksimum düzeyde tutmak ancak periyodik kontrol, önleyici ve koruyucu bakım hizmetleriyle sağlanabilir. 

Bu doğrultuda düzenli bakım onarım ve acil teknik müdahaleler, yetkin teknik servis ve bakım ekibimizle eksiksiz ve düzenli şekilde sağlıyoruz.

ERL Tecrübesiyle Tanışın

10 yılda 1500 MW üzerinde güneş enerjisi santrali kurarak sektörün lideri olduk. ERL, çeyrek asrı aşan metal işleme tecrübesi, 10 yıllık sektör deneyimi ile güneş enerjisi projelerinizde doğru iş ortağınız olacak.

Bize Yazın